دانلود فیلم مصاحبه یاس با شبکه آلمانی + پخش آنلاین + متن مصاحبه

♬♪♪♫♪♬

Download Mosahebeye Yas Ba Shabakeye WDR Alman

مصاحبه ی جدید یاس در آلمان

دانلود کلیپ مصاحبه یاس با شبکه WDR 

برای دانلود مصاحبه ی جدید یاس 2020 لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

متن مصاحبه یاس با شبکه آلمانی:

- مجری  : یاسر جان . خوش اومدی به اینجا چرا انقدر طول کشید اومدنت به آلمان
- یاس : آره خیلی طول کشید دیگه توی این سالها یعنی اصلا کلا اولین بارمه که اومدم آلمان یعنی تا حالا نیومده بودم خیلی باحاله خیلیم قشنگه!!

- مجری : تو به عنوان یکی از اولین پایه گذاران رپ فارس محسوب میشی . توی این چند سالی که فعالیت کردی فکر میکنی الان رپ فارسی به کجا رسیده؟
- یاس : خب هنوز به اون جایگاهی که باید برسه نرسیده یعنی میدونید در واقع نمیشه گفت اصلا جایگاهی داره یعنی یه جورایی مثلا همه چی باید پخته بشه دیگه میدونی جا بیفته و اینا و هنوز به اونجا نرسیده در واقع مثلا یکی از خوبیایی که داره از یه جایی از یه بیسی شروع میشه همه چی و شاخه شاخه میشه و الان به اونجا رسیده و این اتفاق خیلی خوبیه و امیدوارم که خب از اونطرف واقعا میتونه درامدزا هم باشه حالا از ما که گذشت ولی واسه نسل های بعدی که بتونن از این طریق حتی پولم بسازن

-مجری : این ژانر کلا ممنوعه در ایران خودت چطور فعالیت میکنی؟ اصلا چیکار میشه کرد به عنوان رپر ؟
 - یاس : اصلا ممنوع بودن همه چی به ادم اون ذوق و شوق رو میده که رپ متولد بشه . اصلا نوشته ها متولد بشه یعنی خوبیش اینه که یه جورایی به خاطر کسی یا به خاطر احدی یعنی در جهت اهداف کسی قدمی بر نمیداری یا کلمه ای نمی نویسی نتیجتاً فکر می کنم که اصلا همین دلیل متولد شدن رپ فارسه. بنابراین هرچقدر که اون داستان اون ممنوعیته بیشتر باشه هر چی گل مچاله تر رایحه بیشتر.!!

- یاس : من هیچوقت طرف ارشاد نرفتم اگه مثلا حالا خیلی وقتا میگن فلان ترکو داده به فیلمو فلان ترکو داده به سریالو مثلا میدونی من قبل از این که اصلا بخوام من کارامو کردم به شما ارائه میدم اگه تونستی برو واسش مجوزم بگیر من خودم هیچوقت نمیرم واسه این که بخوام مثلا پیگیر این جور داستانا بشم می دونی چیز جذابی نیست که بخوای مثلا  اوکی یه نفرو یا تایید یه نفرو بگیری واسه چیزی که تو نوشتی .

- مجری : برنامه ای که ما داریم برای مهاجرینی هست که به آلمان میان و می دونی در سال های اخیر خیلی ها از ایران یا از افغانستان اومدن آلمان به هر حال این کاملا محسوسه که هرکسی که توی ایران هست میخوا مهاجرت کنه.

- یاس : من واقعا خودمو یعنی یه جورایی در جایگاهی نمی بینم که بخوام اصلا راجع به این افراد صحبتی کنم چون انقدر سخته مهاجرت کردن یعنی یک ریسک بزرگ شاید برای اون فرد مورد نظر بزرگترین ریسک زندگیش بوده . می دونی من توی یکی از ترکامم میگم انگار شما دارین یه کتاب جدید و داری از وسط میخونی واقعا هیچی ازش نمی دونی. یه پایگاهی رو تو سرزمین خودت درست کردی و داری اون رو ترکش می کنی این چیز راحتی اصلا نیست می دونی سفر اجباری خیلی تلخه.خیلی!

دانلود مصاحبه تصویری یاس با شبکه آلمان( کلیک کنید )-حجم 50 مگابایت

مشاهده ی آنلاین مصاحبه ی سال نو یاس:

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسمان هشتم pgsgraph Katie دختر کمرنگ جانوران آسان رایان Rick بال آهنی