دانلود آهنگ اپیکور باند|  بیگ گنگ + تکست + پخش آنلاین

♬♪♪♫♪♬

Download  New Song By  EpiCure | Big Gang +Text

♬♪♪♫♪♬

Danlod  Ahang Jadid  EpiCure Band | Big Gang

http://up.bia4music.ir/music/95/5/EpiCure%20Band%20-%20Big%20Gang.jpg

برای دانلود آهنگ بیگ گنگ اپیکور لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید

متن آهنگ رپ زیبای  بیگ گنگ از اپیکور بند

♬♪♪♫♪♬

بچه مثبت اینجا هر چی دیده عذابه

خانوم پتیش نی ولی زیر طناب همه
زیر چشا گود لپا گلی از سینه

چی بگم که دیگه سینه خرابه
اینقد تو رویاهات نبین تو منی بدجور قدیمی شدی تو عینه ده بیست تومنی
آرزومه یه بار کار بدی نگی شبهمی موزیکات پر ایراده ببرش تعویض روغنی
اونور دوتا بدخواه دور میشن اینورم مشکیه میره دوتا بور زیرم میکنن
آره اینجا من به همه زور میگم میبرم باهام بدی خوب خوبتو پول میدم میخرم
زنگ زدم کچل کو میگم بیاد زود گفتم به بچه ها سریع میگم بیان روت
اومدن بالا سرت دیدن جات تره لایی رفتی باز سر پایی خب بپا لات نره دایی
آره داشی الان فصل فصله جدیداست ولی عشقه من هیپ هاپه عشقه تو فریباست
بندازیم سریع تاس ببینیم کی سره بیا جلوم لات شو ببین کی میدره
مردم غرقن تو انقلاب ما به تهران نگاه میفته اتفاق یه بار
ما جون کندیم جون دادیم به رپ فارس پس تو هم ما رو دیدی احترام بذار
آرمان خله رد میده دورش فن میاد خانم زده گل سمی که جمعه شب میخواد و
جیبا پول فراوون اینجا خوبه هواش میچاقن جوزو برامون پلنگ و گوره خراش
دتر حشی پسر عملی اگه میفهمی چی میگم بده بغلی
تو هم که هولی پی دقلی تو خودت کامبیزی جلو آینه مملی
این همه با ما دست میدن آره به درجه لاتی ربطی نداره
تو هم اگه میخوای سالم راه بری زیر مایی هر کی هم باشی فرقی نداره
بدون به ما نمیخوری بخوای هم بخوری به مانع میخوری
بدون به ما نمیخوری میریزن سرت یهو چهل تا اپیکوری
ببین ما راه میریم تو شهر هر کی بالا باشه با ماهاست شصتا برا تو ولی فاکا ماله باراباس
من کار میکنم تو هم میکنی ولی خوب فرقمون اینه که تو کارت واسه چاقالاست
یه آلبوم میدی کلا درباره کو من میام با یه کریمو میدم رپو ت
نمیشی بلده فن و نیستی در حد من تو هم با دست به بقیه بده منو نشونم
بپا سین یه وقت پاتو نگیره یا از اوبی موبیای دورت آتو نگیره
یهو رد نده آدرسه جاتو نگیره نمیخواد دادگاهی بشه واسه چهار تومن دیه
شما واسه هر کی شاخ باشی بدون واس ما خولی جوری سوژت کردیم انگار فاطما گلی
داشی هر وری بری دیدی رد منو اینا عادیه تو ندیدی رد منو

:برای دانلود آهنگ گروه اپیکور | بیگ گنگ  روی لینک های زیر کلیک کنید

کیفیت متوسط:

http://up.bia4music.ir/music/95/1/320.jpg

کیفیت عالی:

http://up.bia4music.ir/music/94/khordad/128.jpg

پخش آنلاین آهنگ بیگ گنگ از اپیکور :

دانلود آهنگ

برچسب ها :
دانلود اهنگ جمعه شب از اپیکور,دانلود آهنگ اپیکور کمبود,دانلود اهنگ صادق و اپیکور هنوز همونم,دانلود اهنگ های شاد اپیکور,دانلود اهنگ جدید اپیکور باند,اخرین اهنگ حسین اپیکور,دانلود اهنگ جدید اپیکر,دانلود اهنگ اپیکور حسین تهران نیست,دانلود اهنگ های شاد اپیکور,دانلود اهنگ اپیکور لاکچری,دانلود اهنگ جدید اپیکور شاه و بی بی,دانلود اهنگ اپیکور بالاتر,
دانلود اهنگ اپیکور بیرانوند,دانلود آهنگ one از اپیکور,دانلود اهنگ جدید اپیکور ژیگولا,دانلود اهنگ اپیکور سلبریدی,اهنگ اپیکور سیوا نابه بیرانوند,دانلود اهنگ سیوا نابه بیرانوند,دانلود اهنگ اپیکور لاکچری,دانلود اهنگ اپیکور ما یکیم تو چی,دانلود اهنگ اپیکور بالاتر,دانلود اهنگ ما یکیم تو چی اپیکور بند,دانلود اهنگ اپیکور تهران,دانلود اهنگ جدید اپیکور ما یکیم
,دانلود اهنگ جمعه شب از اپیکور,دانلود اهنگ های شاد اپیکور,دانلود اهنگ صادق و اپیکور هنوز همونم,اخرین اهنگ حسین اپیکور,دانلود اهنگ های اپیکور,دانلود اهنگ جدید اپیکر,دانلود اهنگ یه گرگ بارون دیده اپیکور,آهنگ گروه اپیکور,دانلود اهنگ گل سم اپیکور,دانلود اهنگ بچه مثبت,دانلود آهنگ اپیکور بند لاکچری,بیگ گنگ اپیکور بند متن,آهنگ بچه مثبت اپیکور,اهنگ اپیکور بیا وسط,بیگ گنگ اپیکور بند متن
,دانلود آهنگ اپیکور بند لاکچری,دانلود اهنگ اپیکور حسین تهران نی,دانلود اهنگ جدید اپیکور باند,دانلود اهنگ گل سم اپیکور,,دانلود ریمیکس اهنگ سلبریدی از اپیکور,دانلود آهنگ های غمگین اپیکور,دانلود اهنگ تو خونه کانگورو,آهنگ گروه اپیکور,دانلود اهنگ فاطما گل اپیکور
دانلود موزیک جدید اپیکور بند ،دانلود البوم جدید اپیکور باند ،دانلود آهنگ اپیکور کاپیتان سعید ،دانلود موزیک شبیه من اپیکور ،دانلود آهنگ گاهی وقتا از اپیکور بند ،بهترین اهنگ اپیکور بند ،epicure balatar ،gahi vaghta epicure ،متن اهنگ گاهی وقتا اپیکور ،دانلود آهنگ گاهی وقتا از 25 باند،متن اهنگ گاهی وقتا از پرهام ،دانلود اهنگ گاهی وقتا از وانتونز ،دانلود اهنگ بگو یادته از اپیکور،دانلود آهنگ جدید اپیکور بند ،دانلود آهنگ two از اپیکور ،دانلود آهنگهای قدیمی اپیکور،دانلود اهنگ های شاد اپیکور،دانلود تمام اهنگ های اپیکور به صورت یکجا دانلود فول آلبوم اپیکور با کیفیت 320،دانلود اهنگ های اپیکور،دانلود اهنگ اپیکور لاکچری ،دانلود آهنگ two از اپیکور،دانلود آهنگ های اپیکور باند لاکچری،دانلود آهنگ one از اپیکور،دانلود اهنگ های شاد اپیکور،دانلود فول البوم اپیکور یکجا،دانلود آهنگ های آتنا اپیکور،دانلود آهنگ هنوز همونم صادق و آتنا اپیکور،دانلود آهنگ جدید آتنا اپیکور به نام چشمات ،دانلود اهنگ اتنا اپیکور چشات ،آتنا اپیکور ویکی پدیا ،دانلود آهنگ آتنا خانوم،دانلود اهنگ صادق و اپیکور کمبود،دانلود اهنگ رپ من هنوز همونم،دانلود تمام تک اهنگ های اپیکور،،دانلود آهنگ های اپیکور باند لاکچری،دانلود آهنگ two از اپیکور،دانلود اهنگ قدیمی اپیکور،دانلود آهنگهای قدیمی اپیکور،دانلود فول البوم اکتاو بند،دانلود اهنگ جمعه شب اپیکور بند،انلود البوم اپیکور جمعه شب
دانلود اهنگ جمعه شب از اپیکور,دانلود آهنگ اپیکور کمبود,دانلود اهنگ صادق و اپیکور هنوز همونم,دانلود اهنگ های شاد اپیکور,دانلود اهنگ جدید ر باند,اخرین اهنگ حسین اپیکور,دانلود اهنگ جدید اپیکر,دانلود اهنگ اپیکور حسین تهران نیست,دانلود اهنگ های شاد اپیکور,دانلود اهنگ اپیکور لاکچری,دانلود اهنگ جدید اپیکور شاه و بی بی,دانلود اهنگ اپیکور بالاتر,دانلود اهنگ اپیکور بیرانوند,دانلود آهنگ one از اپیکور,دانلود اهنگ جدید اپیکور ژیگولا,دانلود اهنگ اپیکور سلبریدی,اهنگ اپیکور سیوا نابه بیرانوند,دانلود اهنگ سیوا نابه بیرانوند,دانلود اهنگ اپیکور لاکچری,دانلود اهنگ اپیکور ما یکیم تو چی,دانلود اهنگ اپیکور بالاتر,دانلود ما یکیم تو چی اپیکور بند,دانلود اهنگ اپیکور تهران,دانلود اهنگ جدید اپیکور ما یکیم,دانلود اهنگ جمعه شب از اپیکور,دانلود اهنگ های د پیکور,دانلود اهنگ صادق و اپیکور هنوز همونم,اخرین اهنگ حسین اپیکور,دانلود اهنگ های اپیکور,دانلود اهنگ جدید اپیکر,
دانلود اهنگ یه گرگ بارون دیده اپیکور,آهنگ گروه اپیکور،دانلود آهنگ two از اپیکور،اپیکر باند،دانلود اهنگ اپیکور به نام یک

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اپیکور ,اهنگ ,دانلود ,آهنگ ,جدید ,اپیکور،دانلود ,دانلود اهنگ ,اهنگ اپیکور ,اپیکور دانلود ,اهنگ جدید ,جدید اپیکور ,اهنگ اپیکور لاکچری ,نابه بیرانوند دانلود ,اهنگ اپیکور بالاتر ,جدید اپیکر دانلود
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پخش گیاهان دارویی،عطاری و عرق گیری گیلاسی David Alicia زنی در فرودگاه Jason رقص در باد شرقی Pamela توتال کیک بوکسینگ بانوان ایران خاطرات یک دانشجوی داروسازی کرمانج کورد|کورد موزیک|دانلود آهنگ جدید|اصغر باکردار|نعمت زنبیلباف|مرتضی جعفرزاده|بیدل برزویی|سایت کرمانج کورد